Kurumsal

HAKKIMIZDA

15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle sektörde önemli bir pazar payına sahip olan YILDIZ GARDEN, deneyimli ekibi ve modern teknolojisi ile başta kereste satışı olmak üzere, palet, bahçe mobilyaları, çatı, ahşap dekorasyon ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda ahşapla ilgili her türlü özel üretim yapmaktadır.

YILDIZ GARDEN, geçmişten geleceğe, klasikten modern tasarıma kadar garp ve şark uygarlıkları köprü edip doğal masif ahşapın vazgeçilmezliğini günümüze taşıyor...

YILDIZ GARDEN olarak, deneyimli ekibimizle, modern teknolojik altyapımızla, ahşapla ilgili her alanda yanınızdayız.

Ahşap sektöründe kalite ve uygun fiyat avantajını tüketiciye yansıtmayı amaçlayan YILDIZ GARDEN, modern teknolojiyle donattığı fabrikasında imal ettiği ürünlerle sektörde kaliteli, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımla bölge ve ülke ekonomisine katkı sunarken, müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı hedef seçmiştir.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek, ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek kalite politikamızın vazgeçilmez ilkeleridir.

Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki gelişimini sağlarken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak, vazgeçemeyeceğimiz politikalarımız arasındadır.